Pár slov o mně

Kdo jsem a proč to dělám

Jelikož jsem i ve svém osobním životě precizní, je účetnictví to k čemu mě to již dlouho táhne. Nemám rád neúplnost a vše musí být správně a řádně. Proto ode mě dostanete pomoc s Vaší společností. Povedu účetnictví Vaší společnosti a měsíčně či čtvrtletně Vám mohu zasílat reporty o stavu rozrůstající se Vaší společnosti.

Jan Hřebík
Vedení účetnictví
Vedení účetnictví
Dostanete ode mě kompletní servis. Zastřešování účetnictví a daňové evidence není jen o shromaďování a účtování dokladů, faktur, apod., ale i o komunikaci s úřady a neustálého hlídání termínů, aby vše bylo zpracováno a odesláno včas.
Účetní a daňové poradenství
Účetní a daňové poradenství
Rád Vám poradím s problémy v účetní oblasti. Na přání Vám sestavím daňové přiznání k dani z příjmů pro právnické i fyzické osoby. Dále přiznání k DPH, dani silniční včetně vyúčtování daně závislé a srážkové, a dalších služeb.
Personalistika a mzdy
Personalistika a mzdy
Povedu Vám mzdovou agendu včetně přihlášení, odhlášení i doplnění informací na zdravotní pojišťovny OSSZ a Finanční úřad. Dostanete ode mě výplatní pásky zaměstnanců, zajistím odeslání přehledů na ZP a SP, připravím Vám příkaz k úhradě mezd a pojistného.